Przejdź do treści
MP8
4
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Dzień Rodziny na sportowo

Dzień Rodziny na sportowo

19 czerwca, 5 latki świętowały Dzień Rodziny na sportowo. Przywitaliśmy się wszyscy piosenką i w dobrych humorach bawiliśmy się rywalizując w różnych konkurencjach. Rodzice i dzieci z dużym zaangażowaniem pokonywali dzielnie kolejne etapy.

Wycieczka do Zdyni

Wycieczka do Zdyni

Dnia 03.06.2024r. grupa starszaków wyruszyła na wycieczkę do MiniZoo w Zdyni. Dzieci mogły tam oglądać zwierzęta a nawet spacerować obok nich i karmić je marchewkami. Najbardziej przyjazne dla dzieci okazały się kozy, alpaki i lamy.

Wycieczka starszaków do Muzeum Lizaka

Wycieczka starszaków do Muzeum Lizaka

Dnia 13 czerwca zerówka wybrała się na wycieczkę do Jasła. Dzieci najpierw brały udział w warsztatach robienia pizzy. Same sobie rozwałkowały ciasto, położyły wybrane składniki, a na końcu mogły skosztować wypieczonej pizzy.

Wycieczka grupy maluszków

Wycieczka grupy maluszków

W dniu 7.06.2024 r. maluszki wybrały się na wycieczkę do Sękowej. Mogliśmy tam pobawić się na placu zabaw ze Shrekiem i Fioną, był to bardzo aktywne i ciekawy dzień. Następnie pojechaliśmy na płac sensoryczny, gdzie dzieci grały na instrumentach dostępnych na tym placu.

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

65696