Kreatywna gimnastyka z lwem Lolkiem

W grupach VI i VII po raz kolejny realizowane było wyzwanie z kreatywnej gimnastyki - ROAR ADVENTURE, które było świetnym urozmaiceniem codziennych zajęć. Zajęcia gimnastyczne powadzone są w formie opowiadania ruchowo-rozciągającego, ubranego w barwną muzykę, efekty dźwiękowe, a także karty z pozycjami rozciągającymi głównego bohatera. Kreatywna gimnastyka ma za zadanie zaktywizować dzieci do ruchu, zaszczepić pasję do zdrowego stylu życia i pobudzić kreatywność do tworzenia własnych rozwiązań.

Tym razem przedszkolaki wybrały się wraz z lwem Lolkiem na wycieczkę do wesołego miasteczka. Jazda kolejką górską, przejażdżki na jednorożcach, karuzele oraz wiele innych atrakcji. To była niesamowita przygoda, którą z chęcią jeszcze powtórzymy!

Karolina Urbanowska