W dniu 11.02.2022  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Były więc zabawy konkursy i pląsy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci mogły posilić sie pysznym ciastem oraz soczkiem. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcy spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, i to było głównym celem tego balu.

Kinga Krok