Animatorzy z grupy Zwariowani odwiedzili przedszkole

7 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu wspaniałych animatorów z grupy „Zwariowani”.
Wszyscy doskonale wiedzą, że dzieci uwielbiają zwariowane zabawy, więc tym razem nie było inaczej. Wesołe tańce przy muzyce, łapanie baniek mydlanych, pianka, którą każdy mógł wykorzystać inaczej. Bawili się wszyscy – i duzi i mali.
Pojawił się także element rywalizacji – bitwa na piłeczki chłopcy-dziewczynki, w której wszyscy świetnie się bawili, i nikt nie wie, kto zwyciężył. Emocji dostarczył pokaz sztuczek magicznych – przedmioty pojawiały się i znikały.
Sporo radości dostarczyła dzieciom zabawa, w której musiały poprzypinać klamerki do swoich pań – pomysłowość dzieci w tym względzie zaskoczyła dorosłych. Kolejną super zabawą było limbo, a metod przechodzenia pod kijem było chyba tyle ile uczestników. Najważniejsza jest wszak radosna zabawa.
Na pożegnanie odwiedził przedszkolaków Królik Bugs.

Tekst: Joanna Korzeń