Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice

Wszystkim przedszkolakom powracającym z wakacji oraz dzieciom rozpoczynającym przygodę w naszym przedszkolu życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele wspaniałych przygód, dziecięcych przyjaźni oraz radości z beztroskiej zabawy. Niech nasze przedszkole będzie dla Was miejscem bezpiecznym, przyjaznym i otwartym na Wasze potrzeby.

Wam zaś drodzy Rodzice życzymy, aby każde osiągnięcia Waszych dzieci były dla Was powodem do dumy i radości.

Informacja dla Rodziców:

W pierwszy dzień przedszkola  wszystkie dzieci przynoszą pantofle oraz małe podpisane ręczniki. Dzieci z grupy najmłodszej  dodatkowo małe poduszki oraz kocyk lub kołderka (prosimy również podpisać).

Wszystkie inne ważne informacje będą przekazywane na bieżąco przez wychowawców grup.