Dzień Kropki  - grupa V i VI

15 września dzieci z grupy V i VI obchodziły Dzień Kropki. Najpierw dzieci obejrzały krótkometrażowy film o małej dziewczynce Vashti, która dzięki swojej nauczycielce uwierzyła w  siebie i swoje możliwości. Następnie każda grupa w swojej sali świętowała dzień kropki. Dzieci bawiły się w szukanie kropek w sali, wskazywały odpowiedni kolor kropek na obręczach, ustawiali się na odpowiednie kropki, wypychały kropeczki i przyklejały na kartkę papieru według własnych preferencji, malowały  kropki na tablicy multimedialnej. Dzieci chętnie brały udział w aktywnościach. Na zakończenie dzieci wzięły udział w małej sesji zdjęciowej z wykorzystaniem ramki w kropki.

Dzień Kropki - grupa II

Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Dzieci i wychowawczynie tego dnia przyszli ubrani w grochy, kropki przez cały dzień świętowaliśmy poprzez różnorodne zabawy uwieńczeniem było wykonanie pracy plastycznej.