Witamy wiosnę

21 marca przedszkolaki witały nową porę roku- wiosnę. Obowiązkowo każde dziecko w tym dniu ubrane było w kolory wiosenne- zielony i żółty.
Zaraz po śniadaniu wszystkie przedszkolaki spotkały się na sali gimnastycznej, aby w rytm skocznej muzyki doskonalić swoją sprawność, koordynację i wytrzymałość ruchową, która na pewno przyda się podczas wiosennych spacerów, wycieczek czy uprawiania różnorodnych dyscyplin sportowych. Następnie przedszkolaki obejrzały występ przygotowany przez starszaki pt. "Witaj Wiosno". Każda grupa zaprezentowała również przygotowaną piosenkę oraz wierszyk o tematyce wiosennej. Mamy nadzieję, że przywitana wiosna w tak różnorodny i kreatywny sposób przez dzieci zagości u nas na dobre.