Wycieczka krajoznawczo-edukacyjna do Rożnowa

26 mają grupa pięciolatków w ramach wycieczki krajoznawczo- edukacyjnej wybrała się do Rożnowa na leśną przygodę. Na miejscu grupa została przywita przez Pana Piotra, który przygotował dla dzieci mnóstwo atrakcji. Na początku dzieciaki dostały przekąski, a potem Pan Piotr opowiadał i pokazywał różne leśne owady. Przedstawił też jak wygląda poroże zwierząt mieszkających w lesie. Następnie pokazał grzyby, które występują w lesie. Dzieci poznały ich nazw oraz dowiedziały się, które są dla człowieka trujące, a które jadalne.
Następnym etapem wycieczki było wejście do lasku i wypatrywanie zwierząt leśnych za pomocą udostępnionych lornetek. Po kilku zabawach grupa wróciła na polanę, gdzie czekały na nich pyszne kiełbaski. W między czasie dzieci mogły postrzelać z łuk, a także podejść do Pani animator, która malowała twarze i robiła tatuaże.
Wycieczka była bardzo atrakcyjna dla dzieci, gdyż po powrocie były bardzo zmęczone ale i zadowolone.