Miejski Przegląd Profilaktyczny

W dniu 6 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Profilaktyczny w którym wzięły udział wszystkie gorlickie miejskie przedszkola. Wydarzenie to poprzedzone było zajęciami przeprowadzonymi w każdym przedszkolu przez strażników miejskich dotyczącymi: bezpieczeństwa na drodze, właściwego zachowania podczas kontaktu z obcym człowiekiem, właściwego zachowania podczas spotkania nieznanego zwierzęcia,znajomości numerów alarmowych, korzyści płynących z noszenia odblasków oraz trzeźwości kierowców. Każde przedszkole przygotowało piękny i oryginalny występ. Dzieci wierszykami, tańcami, piosenkami udowodniły, że te ważne tematy nie są im obce i na pewno umiały by się zachować oraz zareagować podczas takich sytuacji. Przedszkola biorące udział w przeglądzie z rąk pana burmistrza Rafała Kukli i kierownika wydziału oświaty Wojciecha Zapłaty otrzymały pamiątkowe dyplomy, słodycze oraz bony pieniężne na zakup nagród. Przegląd odbył się pod patronatem Urzędu Miasta Gorlice a koordynatorem było nasze przedszkole pod kierownictwem pani Marii Przetacznik.