Piknik Rodzinny w Miejskim Przedszkolu nr 8 w Gorlicach

7.06.2023 w Miejskim Przedszkolu nr 8 w Gorlicach odbył się Piknik Rodzinny, którego celem było zdobycie dochodu przeznaczonego na wyposażenie placu przedszkolnego. Cała uroczystość odbyła się na placu przedszkola. Była to okazja do wspólnego oraz aktywnego spędzania czasu rodziców wraz z dziećmi. Na powitanie każde dziecko otrzymało kupon na darmowa kiełbaskę i ciasto. Na środku placu zabaw czekała na dzieci wysoka, dmuchana zjeżdżalnia oraz druga – mniejsza dla maluchów, na które dzieci wchodziły bezpłatnie i okazały się one ulubioną atrakcją przedszkolaków. Do wspólnej zabawy zachęcał nas pan Tomaszewski, który umilał czas dzieciom wspaniałą muzyka do tańczenia. W trakcie pikniku była możliwość zakupienia pysznego domowego ciasta- upieczonego przez chętnych rodziców- zakupienia kawy, herbaty, popcornu, soczków dla dzieci oraz można było zakupić pakowane ciasta do domu, co okazało się wielkim sukcesem, gdyż wszystkie wypieki się sprzedały. Odbył się również kiermasz książki i zabawek przyniesionych przez rodziców, dzieci miały malowane twarze, jak również wykonywane były piękne kolorowe tatuaże, plecione warkoczyki. Było stoisko garncarskie, na którym lepiły z prawdziwej gliny jak również ciekawym miejscem okazał się kącik fotograficzny, gdzie w różnych strojach można było zrobić sobie zdjęcie. Na pikniku nie zabrakło również ważnych gości reprezentujących Urząd Miasta m.in. Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla, którzy obdarowali dziećmi słodyczami. Swoją obecnością zaszczycili również dyrektor szkoły nr 6 Krzysztof  Mrozek i wicedyrektor Karolina Urbanowska.

Piknik nie odbyłby się bez sponsorów, którymi głównie byli rodzice i którym bardzo jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc. Pragniemy również podziękować firmom, na których wsparcie mogliśmy liczyć:

Urząd Miejski w Gorlicach. Salon Fryzjerski LOOk” n ROOL” Piotr Rusin,  sklep ” Zaścianek  ” Krzysztof Konopka, spółdzielnia produkcyjno-handlowa „ Jedność”, hurtownia artykułów spożywczych „Drobiarz”, Patryk Tomaszewski z zespołem Cherry Band wraz z animatorkami dla dzieci.