Gorlickie Dni Rodziny

Dnia 04.06.2023r. przedszkolaki z grupy VI uczestniczyły w Gorlickich Dniach Rodziny na stadionie OSIR. To wyjątkowa impreza, która łączy Święto Osób z Niepełnosprawnościami oraz Dzień Dziecka. Wydarzenie rozpoczęło się od Mszy Świętej i Marszu żonkilowego, który przeszedł ulicami miasta. W przemarszu wzięły udział przede wszystkim osoby z różnymi niepełnosprawnościami i ich opiekunowie. Wśród wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej i młodych artystów MDK, którzy prezentowali swoje umiejętności taneczne i wokalne również nasze przedszkolaki zaprezentowały się na scenie. W przedstawieniu pt. "Przygoda niegrzecznej żabki" pokazały swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Wystąpienie naszych małych artystów bardzo się spodobało publiczności i zostało nagrodzone dużymi brawami.

fot. gorlice24.pl