Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy starszaków pod kierunkiem pani Eweliny i Ewy. Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej, głos zabrała pani kierwnik przedszkola Joanna Korzeń, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Na zakończenie tej miłej uroczystości przedszkolaki zaśpiewały głośne "sto lat" dla wszystkich gości obecnych na uroczystości.