Jasełka i przedszkolna Wigilia

W dniu 21 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka przygotowane przez grupę sześciolatków. Na występ zostały zaproszone wszystkie dzieci, pracownicy przedszkola oraz dyrekcja Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 w Gorlicach. Piękna sceneria wprowadziła gości zgromadzonych w świąteczny nastrój. Dzieci wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa. Był więc Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie, królowie. Nie zabrakło również wielu kolęd i pastorałek. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem odtwarzali swoje role.

Przepiękna scenografia, stroje aktorów i dekoracja sprawiły, że wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. Po przepięknej inscenizacji wszyscy udali się na przedszkolną wigilię, podczas której podtrzymując nasze polskie tradycje dzieci i pracownicy podzielili się opłatkiem oraz mogli skosztować wigilijnych potraw.

Przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola życzą wszystkim
"Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia".