Witamy wiosnę!

Dnia 21.03.2024 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w uroczystym powitaniu wiosny. To wyjątkowy dzień dla każdego przedszkolaka. Już w domach chętne dzieci wraz z rodzicami zaczęły swoje przygotowania poprzez wykonanie wiosennych strojów.
Kolorowym, wesołym, barwnym, głośnym korowodem przeszliśmy alejkami osiedla pod hasłem: „Żegnaj zimo! Witaj wiosno!”.
Po powrocie spotkaliśmy w przedszkolu gdzie przedszkolaki z grupy pani Patrycji i Edyty przygotowały piękne przedstawienie. Następnie dzieci zaprezentowały swoje wiosenne stroje.
Na naszej uroczystości obecni byli ważni goście pan burmistrz, pan kierownik wydziału oświaty, pan i pani dyrektor szkoły. Występ naszych przedszkolaków zapoczątkował uroczystości w szkole dotyczące otwarcie ekopracowni.