Konkurs Plastyczny „Nasza Rodzina razem się trzyma"

Konkurs Plastyczny „Nasza Rodzina razem się trzyma

W dniu 25 marca odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego “Nasza Rodzina razem się trzyma”, którego organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu Filia w Gorlicach. Cała sala wypełniła się laureatami, którzy dotarli na uroczystość wraz ze swoimi nauczycielami oraz rodzicami. Nagrody i wyróżnienia młodym artystom wręczali Pan Wojciech Zapłata – Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji w Urzędzie Miejskim w Gorlicach oraz Beata Krok – Kierownik PBW Filii w Gorlicach. Na wszystkich uczestników konkursu czekały pamiątkowe dyplomy i książeczki, a dla nauczycieli za ich zaangażowanie w realizację konkursu podziękowania.
W konkursie wzięło udział kilkanaście dzieci z naszego przedszkola. Troje z nich Igę Budzioch, Aleksandrę Gęgała i Maję Pater, szczególnie doceniono, przyznając im wyróżnienia. Gratulujemy wszystkim naszym przedszkolakom, którzy wzięli udział w konkursie wykonując piękne prace i życzymy dalszych sukcesów.