Dzień Tańca

17 maja w naszym Przedszkolu odbył się Dzień Tańca. Dla naszych milusińskich wystąpiły gościnnie Mistrzynie Polski w Street Dance Zuzanna Smoła i Nadia Szczepanek z naszej szkoły prezentując mistrzowskie układy taneczne. Nasze najmłodsze uczestniczki również pięknie się zaprezentowały w tańcu nowoczesnym: Oliwia Guzik, Julia Gurba, Kaja Knapik, Antonina Piecuch oraz marżoretka z grupy Domino Kamila Jojczyk. Występ uświetniły również dziewczynki z gr. 2 prezentując taniec baletowy: Julia First, Karolina Fik i Blanka Sopala. Uczestniczki otrzymały za swój występ piekne nagrody. Następnie prezentowała się każda grupa. Przeważał taniec nowoczesny, natomiast starszaki zaprezentowały taniec ludowy i towarzyski. Dzieciom bardzo podobały się występy, które śledziły z wielkim skupieniem i zainteresowaniem. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, podziękowania i słodki poczęstunek, a każda grupa nagrodę za przygotowanie tańca.
Był to bardzo mile i radośnie spędzony czas.