X Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków - „Sprintem do maratonu”

W dniu 27 maja nasze przedszkolaki wzięły udział w X Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków - „Sprintem do maratonu”.
Celem wydarzenia jest promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Po energicznej rozgrzewce, dzieci wystartowały na wyznaczonej trasie. W naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się zdobyte miejsce, a pokonanie wyznaczonego dystansu w miłej atmosferze, promującej zdrowy styl życia. Wysiłek i determinacja naszych maratończyków zostały docenione i nagrodzone, wręczeniem specjalnych medali oraz dyplomów.
Gratulujemy!.