Przejdź do treści
MP8
4
Przejdź do stopki

Żegnamy Przedszkole

Żegnamy Przedszkole

Treść

22 i 23 czerwca dzieci z najstarszych grup uroczyście pożegnały przedszkole. Poprzez wiersze, piosenki oraz tańce wyraziły swoją wdzięczność i podziękowanie wszystkim nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom przedszkola za trud włożony w wychowanie i opiekę, za wspaniałe i wspólne lata pobytu w przedszkolu. Po części artystycznej Pani kierownik podziękowała dzieciom za piękne występy i życzyła sukcesów na dalszym szczeblu edukacji. Nie zabrakło również podziękowań dla nauczycieli, pracowników przedszkola oraz rodziców za współpracę i wszelkie działania wspierające nasze przedszkole. Wszystkim życzymy dużo słońca i udanego wakacyjnego wypoczynku.

173411