Wielki sukces naszych Przedszkolaków

W dniu 25 października troje dzieci 6 letnich z naszego przedszkola wystąpiło na scenie Gorlickiego Centrum Kultury deklamując przygotowane wiersze szanownej komisji w składzie: Janusz Zięba, dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury oraz Tomasz Tajak, instruktor teatralny Gorlickiego Centrum Kultury.

W kategorii I 40 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego Poezji Jednego Wiersza wysłuchano 10 prezentacji.

Wszystkie osoby biorące udział w Konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy, a osoby nagrodzone i wyróżnione nagrody książkowe.

Reprezentujące naszą placówkę przedszkolaki zostały docenione i nagrodzone:

• I miejsce dla Alicji Wojtas za recytację wiersza Stanisława Pagaczewskiego" Odlot szpaków"
  • II miejsce dla Liliany Śmigaj Lilianę Śmigaj w wierszu Jana Brzechwy „Samochwała”
  • Wyróżnienie dla Gabrieli Juszczak za recytację wiersza Jana Brzechwy " Leń"

Serdecznie gratulujemy!

Niektóre zdjęcia z galerii pochodzą ze strony organizatora konkursu, gdzie znajdziecie Państwo całościową relację z przebiegu wydarzenia:

Karolina Urbanowska