III edycja Konkursu Plastycznego "Nasza rodzina razem się trzyma"

III edycja Konkursu Plastycznego

Dnia 29.03.2023 r. w Sali Konferencyjnej Domu Nauczyciela odbyło się uroczyste podsumowanie lll edycji Konkursu Plastycznego "Nasza rodzina razem się trzyma". Konkurs organizowany był przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu Filia w Gorlicach. Celem konkursu było podkreślenie wartości rodziny i więzi międzypokoleniowych. Po długich obradach Komisji konkursowej w składzie: Przewodniczący Bartłomiej Belniak- grafik, ilustrator, instruktor MDK w Gorlicach, Beata Krok- kierownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gorlicach i Moniki Hudzik- nauczyciel bibliotekarz Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gorlicach spośród 172 prac wyłoniła zwycięzców. Przyznano 3 nagrody główne i 24 wyróżnienia. Wśród autorów wyróżnionych prac nie zabrakło również naszych przedszkolaków: Aleksandry Gęgały, Jana Obrzuta i Mikołaja Liszki. Pozostałe dzieci biorące udział w konkursie również dostały pamiątkowe dyplomy i książeczki. Serdecznie wszystkim gratulujemy.